Stok kodu: AV000215 Kategoriler:

2.EL ÇEVİRİCİ PLANET GT802S MEDIA CONVERTER RJ45 MEDİA KONVERTÖR

Stok Durumu: 1 adet stokta

590  (KDV Dahil)


1 adet stokta


Ürün özellikleri en kısa zamanda yüklenecektir.

 

PLANET GT-802S network media converter 1000 Mbit/s 1310 nm Siyah

 

Marka: PLANET
Ürün adı: GT-802S
Ürün kodu: GT-802S
EAN/UPC kodu: 4711213686214

 

 

  • Complies with IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3z 1000BASE-SX/LX
  • TP port supports 10/100/1000BASE-T auto-negotiation and auto-MDI/MDI-X
  • 1000BASE-SX: 50/125μm or 62.5/125μm multi-mode fiber cable, up to 220/550m (GT-802)
  • 1000BASE-LX: 9/125μm single-mode cable provides a distance of 10km (GT-802S)
  • 1000BASE-LX: 9/125μm single-mode cable provides a distance of 40km (GT-802S40)
  • 1000BASE-LX: 9/125μm single-mode cable provides a distance of 60km (GT-802S60)
  • 1000BASE-SX/LX: 50/125μm/62.5/125μm multi-mode fiber cable or 9/125μm single-mode cable provides a distance
  • depending on SFP module (GT-805A)
  • 1000BASE-LX WDM interface is for up to 15km (single-mode fiber 9μm/125μm) on GT-806A15/GT-806B15
  • 1000BASE-LX WDM interface is for up to 40km (single-mode fiber 9μm/125μm) on GT-806A40/GT-806B40
  • 1000BASE-LX WDM interface is for up to 60km (single-mode fiber 9μm/125μm) on GT-806A60/GT-806B60
  • 1000BASE-T: 2-pair Cat. 5/5e/6 UTP cable, up to 100 meters
  • Layer 2 key features
  • IEEE 802.3x flow control for full duplex and back pressure for half duplex eliminate the loss of packets
  • Supports auto MDI/MDI-X function
  • Store-and-Forward mechanism
  • Non-blocking full wire-speed forwarding rate
  • Media conversion between 10/100/1000BASE-T and 1000BASE-SX/LX
  • Fiber media allows
  • Multi-mode fiber using SC/LC/WDM connector
  • Single-mode fiber using SC/LC/WDM connector
  • Compact size for working with PLANET MC family media chassis (MC-700/MC-1500/MC-1500R/MC-1500R48)
  • Wall-mountable design
  • LED indicators for easy network diagnostics
  • Provides DIP switch for LFP function (Disable/Enable) setting
  • 9K jumbo frame supported
  • Choice of fiber connectors from SC, LC and WDM; multi-mode/single-mode fiber for 1000BASE SFP interface
  • Compact in size, easy installation

 

Ürün Detayları

  • 10/100/1000 Mbps TP (bakır) – 1000 Mbps LX (fiber) çevirici.
    • Arayüz:
      • 1 x RJ-45 (TP)
      • 1 x SC (Fiber), 1310 nm ışık dalgaboyu, Single-Mode
    • Bağlantı Mesafeleri:
      • 1000Base-T: Cat 5/5e/6 UTP kablo için en fazla 100 metredir.
      • 1000Base-LX:
        • 9/125μm single-mode fiber kablo için en fazla 10 kilometredir.
    • Duplex Desteği:
      • TP tarafı 10 Mbps Half-Duplex ve Full-Duplex destekler (auto-negotiation).
      • TP tarafı 100 Mbps Half-Duplex ve Full-Duplex destekler (auto-negotiation).
      • TP tarafı 1000 Mbps Full-Duplex destekler.
      • Fiber tarafı 1000 Mbps Full-Duplex destekler.
    • IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-LX standartlarını destekler.
    • Paket kaybını önlemek için IEEE 802.3x Flow-Control (full-duplex) ve Back-Pressure (half-duplex) özelliklerini destekler.
    • Auto MDI/MDI-X özelliği
    • Store-and-Forward özelliği
    • Non-blocking full wire-speed forwarding rate
    • VLAN paketlerini geçirir.
    • MC-700 / MC-1000R / MC-1500 model şasilere monte edilebilir.
    • Duvara monte edilebilir.
    • LED ışıkları sayesinde cihazın çalışması hakkında detaylı bilgi edinmek mümkündür.
    • 9K Jumbo Frame desteği
    • OAM TS-1000, IEEE 802.3ah terminal desteği

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“2.EL ÇEVİRİCİ PLANET GT802S MEDIA CONVERTER RJ45 MEDİA KONVERTÖR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.