sadsad x
asdasd
Hakkımızda
Serüvenine kurucularının avantajlı alışveriş hayallerini kendi işletmelerinde gerçekleştirmesi ile başladı. Müşterilerin ismi bilinen firmalardan aldığı ürünler ve her geçen gün zamlı fiyatlar ile alışveriş yapmasına karşılık, Avantaj Bilişim firması kuruldu. Fiyatların daima en alt düzeyde tutulması ve güler yüzlü alışveriş felsefesi çalışanlara sürekli aşılandı. Bu felsefe ile yoluna devam eden firmamız her geçen gün artan müşteri memnuniyet zincirini genişletmektedir. 
 
Ürünlerini müşterilerine teslim etmeden bütün problemlerin çözülmesine ve bakımlarının yapılmasına dikkat edilmektedir. Bu özelliğin yanı sıra garanti sürecinde müşterilerin problemlerinin en kısa sürede çözülmesi firmamızın en büyük artılarından'dır.
Yapılan bayilik anlaşmaları ile müşterilere düşük fiyatlar ile alışveriş imkanı sunarak, kazançlarının artmasına yardımcı olmaya çalışan firmamızın hedefleri arasında bulunan diğer unsur ise;Türkiye'de teknoloji dalında büyük bir bayi ağı oluşturmaktır.
Güvenlik alanında da büyük projeler ile çalışan firmamız yeni projelerini müşterilerine sunmak için devamlı ürünlerini güncel tutmaktadır. 
Her zaman olduğu gibi yazımızı şu şekilde noktalayalım; Avantaj'dan Al Avantaj'da Kal.

AV03380_1.jpg (1.03 MB)
 SED_8923.jpg (1.24 MB)
SED_8927.jpg (631 KB)

SED_8936.jpg (1.08 MB)
SED_8946.jpg (1.25 MB)
SED_8951.jpg (1.01 MB)

SED_8961.jpg (1.02 MB)
SED_8989.jpg (1.06 MB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.