Stok kodu: AV003865 Kategoriler:

KABLO FIBER OPTIC PATCH CABLE 2MT LC/PC-LC/PC MM 62.5/125 2.0MM

Stok Durumu: 37 adet stokta

97  (KDV Dahil)


37 adet stokta


Durum

Sıfır

Diğer Ürünler Ürün Tipi

Diğer

Garanti

Var, Başlamamış

Garanti Süresi

3-6 Ay

Garanti Geçerlilik Yeri

Türkiye

Marka

Oem


Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/avantaj6/public_html/wp-content/themes/digi-theme/woocommerce/single-product/tabs/tabs.php on line 89

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“KABLO FIBER OPTIC PATCH CABLE 2MT LC/PC-LC/PC MM 62.5/125 2.0MM” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir